ВО "Свобода"

ENG

10 серпня
Жмеринська міськрада підтримала Антиолігархічний пакет та затвердила вшанування героїв національно-визвольної боротьби
Жмеринська міськрада підтримала Антиолігархічний пакет та затвердила вшанування героїв національно-визвольної боротьби

9 серпня 2018 року відбулася чергова сесія Жмеринської міської ради. За ініціятиви депутатів від ВО "Свобода" Юрія Заморського та Оксани Березської було ухвалено звернення до Верховної Ради України щодо підтримки Антиолігархічного пакета докорінних перетворень та рішення вивішувати революційний прапор ОУН у дні пам'ятних дат національно-визвольної боротьби українського народу.

"Нарешті бандерівський прапор боротьби українського народу за свободу та незалежність буде вшановано на офіційному рівні. Це крок до відновлення історичної справедливости у нашому місті. Червоно-чорний стяг ‒ це символ нашого духу. Зазначимо, що територія Вінниччини входила до структурної одиниці "УПА-Південь". Станом на осінь 1944 року у групі "УПА-Південь" перебувало до 6 тисяч озброєних вояків", ‒ зазначив Юрій Заморський. Це рішення підтримали 25 із 26 присутніх депутатів.

Оксана Березська так прокоментувала голосування щодо Антиолігархічного пакета: "Мета олігархії ‒ монополія для отримання надприбутків. Вони хочуть закріпачити українців, змусити працювати на себе. Тому вони ніколи не дадуть підняти голову середньому класу. Проведення реальної деолігархізації було однією з головних вимог Майдану. Єдиний шлях для нас ‒ це запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Майже всі необхідні законопроєкти вже давно написані й зареєстровані у парламенті".

За це рішення проголосували 23 із 26 присутніх депутатів.

Прес-служба ВО "Свобода"