ВО "Свобода"

ENG

2 серпня
Заступник голови Іванківської РДА погрожує розправою керівникові місцевої "Свободи" Олегу Береговому
Заступник голови Іванківської РДА погрожує розправою керівникові місцевої "Свободи" Олегу Береговому

Голові Іванківської районної організації ВО "Свобода", голові фракції націоналістів в Іванківській районній раді, директору комунального підприємства "Екогоспресурс" Олегу Береговому погрожують фізичним знищенням. Фракція "Свободи" в Київській облраді готує звернення до голови Київської ОДА з вимогою провести службове розслідування з цього приводу.

28 липня року націоналісту надійшла погроза фізичним знищенням за допомогою державних органів та СБУ від першого заступника голови Іванківської райдержадміністрації Тетяни Свириденко. Чиновниця погрожувала націоналісту через його активну позицію, за висловлення його думки у соцмережах та на сесіях Іванківської райради, а також через те, що фракція "Свободи" не голосує так, як потрібно владній партії.

Розмова була записана та оприлюднена, що набрало широкого резонансу не тільки серед жителів Іванківського району, а й розійшлася по всій Україні. У розмові прозвучали погрози знищити за допомогою СБУ, "поставити на коліна" та "закопати", а також було сказано про "прослушку" розмови спецслужбами. Наступного дня Олег Береговий звернувся до Іванківського відділу поліції з заявою про погрози, додавши аудіозапис розмови. Фракція "Свободи" в Київській облраді має намір звертатися до голови Київської ОДА з вимогою провести службове розслідування з цього приводу та вжити заходів для усунення з посади першого заступника голови Іванківської районної державної адміністрації.

"У мене не залишилося вибору, окрім як оприлюднити погрози фізичним знищенням із застосуванням спецслужб від першого заступника голови райдержадміністрації на адресу опозиційного депутата. І це лише за те, що депутат та опозиційна фракція мають свою позицію, висловлюють її відкрито на сторінках соцмереж. Враховуючи, що перший заступник голови РДА має достатньо важелів, ця обіцянка (фізично знищити) цілком може бути виконана. Такими методами успішні держави не будують, не за те ми відстоювали свої права на Революції гідности", ‒ заявив Олег Береговий.

"Відчуття вседозволености та безкарности геть знесло голову місцевим княжатам, які дорвалися до влади на крові героїв Небесної сотні, зокрема й 19 свободівців! Як голова фракції "Свободи" у Київській обласній раді вимагаю від голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана дати належну оцінку цій ганебній поведінці заступника голови Іванківської РДА! Погрози позбавити життя депутата районної ради, голову Іванківської районної організації ВО "Свобода" Олега Берегового з вуст посадової особи високого рангу тягнуть на серйозну статтю Кримінального кодексу! Подивимося, як нова поліція реагуватиме на ці дії посадовця. Київська обласна "Свобода" вимагає звільнення першого заступника голови Іванківської РДА та притягнення її до кримінальної відповідальности. Свободівці не допустять повторення миргородської трагедії!" ‒ заявив голова Київської обласної "Свободи", керівник фракції націоналістів у Київській обласній раді Ігор Сабій.

Прес-служба ВО "Свобода"