ВО "Свобода"

ENG

28 липня
Ми гайдамаки, ми всі однакі: У Черкасах відбувся вишкільний табір "Гайдамацьке коло"
Ми гайдамаки, ми всі однакі: У Черкасах відбувся вишкільний табір "Гайдамацьке коло"

18-28 липня 2018 року відбулася перша зміна військово-патріотичного табору "Гайдамацьке коло" на базі "Динамо". Таборовики пройшли десятиденну програму та розвинули свою силу та інтелект.

Організаторами заходу стали черкаські осередки ВГО "Сокіл" та ВО "Свобода", а також "Центр національно-патріотичного виховання". На табір завітали близько дев'яноста учасників із Катеринопільщини, Канівщини, Чорнобаївщини, Уманщини, Золотоніщини та інших районів.

Учасники табору на шикуванні
Учасники табору на шикуванні

Протягом десяти днів таборовики перебували в патріотичному колі в умовах таборової дисципліни. Вони мали змогу познайомитися з контрдиверсійною підготовкою, морською справою, зброєзнавством, саперною справою, тактикою, медициною, боксом, ножовим боєм, прослухати цікаві лекції, сходити в похід Холодний Яром, пограти в Теренову гру, пейнтбол та багато іншого. Крім того, на та боровиків чекало багато випробувань та цікавинок, зокрема: походи на Дніпро, ранкові руханки, вечірня ватра, заняття з впоряду, долання смуги перешкод, таборова пошта, стрільби на справжньому військовому полігоні, нічні сполохи тощо.

Старшини та учасники табору на закритті
Старшини та учасники табору на закритті

Під час урочистої промови на закритті табору керівник обласної організації ВО "Свобода" Юрій Ботнар наголосив: "Наш табір з року в рік покликаний ознайомити кожного таборовика з тими дисциплінами, які допоможуть нашій молоді зростати в патріотичному дусі гідними синами і доньками країни. І ось позаду залишились десять днів тяжкої фізичної та інтелектуальної праці над собою. Я впевнений, що за цей ви змінилися і зміцніли, про це свідчить досвід попередніх років. Тому я хочу побажати вам після повернення додому вдало використовувати всі навички, здобуті тут та поширювати в суспільстві проукраїнські ідеї".

Варто зазначити, що з 2017 року табір присвячують Захисникам Конституції, яких затримували за сфабрикованою справою "31 серпня".

Прес-служба ВО "Свобода"