ВО "Свобода"

ENG

10 липня
Підозрюваних у вбивстві Сергієнка далі триматимуть під вартою
Підозрюваних у вбивстві Сергієнка далі триматимуть під вартою

10 липня 2018 року Соснівський райсуд Черкас залишив до вересня у СІЗО підозрюваних Мельника, Воронкова, Горбенка та Недибалюка. Нагадаємо, що їх звинувачують у вбивстві корсунського журналіста, героя Небесної сотні, прихильника ВО "Свобода" Василя Сергієнка.

На засідання завітали рідні, друзі Сергієнка, його побратими зі "Свободи" та активісти "Нацкорпусу".

Під час засідання на розгляд колегії суддів подали чимало клопотань як з боку звинувачення, так і з боку захисту. Так, адвокати підозрюваних у викраденні, катуванні та вбивстві Василя Сергієнка вимагали відпустити з-під варти своїх клієнтів. Натомість прокуратура наполягала на продовженні тримання їх під вартою.

Після тривалої перерви судді вирішили задовольнити клопотання сторони звинувачення.

"Я думаю, що вбивць Сергієнка при цій владі посадять лише в одному випадку: в рамках виборчої президентської кампанії. Це може бути крок Порошенка, щоби показати: "Ось я сприяю ув'язненню вбивць майданівців". І то це реально лише в тому разі, коли рідні та друзі Сергієнка підтримуватимуть медійність справи. В иншому разі вбивці сядуть лише при владі націоналістів. Тому що лише вони не будуть іти на угоди з шайкою "регіоналів". Очевидно, що замовник, "регіонал" Гєна Бобов, про якого суд боїться говорити, має протекцію в особі чинної влади. Інакше ситуацію із затягуванням розгляду справи, що триває вже три роки, не пояснити", ‒ прокоментувала голова Черкаської "Свободи" Діана Тяско.

Надалі судді Соснівського районного суду розглядатимуть справу по суті.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"