ВО "Свобода"

ENG

15 червня
У Корсуні-Шевченківському депутати підтримали Антиолігархічний пакет
У Корсуні-Шевченківському депутати підтримали Антиолігархічний пакет

15 червня 2018 року на сесії Корсунь-Шевченківської районної ради депутати підтримали проєкт звернення до Верховної Ради України, запропонований свободівцями, додавши свої голоси до вимог ухвалити в парламенті Антиолігархічний пакет докорінних перетворень.

У зверненні йдеться про ухвалення законів про повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, демонополізацію та ліквідацію олігархічної моделі економіки, Заборону приватизації стратегічних підприємств, деолігархізацію енергетики і справедливі тарифи, землю у власності нації, новий Податковий кодекс і розвиток середнього класу. Окрім того, необхідно одночасно запустити зміни політичної системи, найважливішими з яких є: скасування депутатської недоторканности; процедура відкликання депутатів, чиновників, суддів; скасування грошової застави для корупціонерів; новий Виборчий кодекс.

"Проведення реальної деолігархізації було однією з головних вимог Революції гідности, а сьогодні є найпершим завданням від українського народу. Враховуючи це, ми закликаємо депутатів вимагати від Верховної Ради негайно внести на розгляд та ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Тільки таким шляхом ми витягнемо Україну з ями корупції, зубожіння та війни", ‒ наголосила під час виступу на сесії депутат-свободівка Оксана Степаненко.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"