ВО "Свобода"

ENG

9 червня
Денис Попов очолив Чернігівську обласну організацію ВО "Свобода"
Денис Попов очолив Чернігівську обласну організацію ВО "Свобода"

9 червня 2018 року в Чернігові за участи лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока та відповідального за Чернігівщину народного депутата від націоналістів Андрія Іллєнка відбулася звітно-виборча конференція обласного осередку політсили. В ході зборів головою організації націоналістів Чернігівщини був обраний Денис Попов.

Таке рішення було ухвалене через призначення колишнього керівника області Руслана Андрійка відповідальним за молодіжну політику в партії. Він прозвітував за два роки діяльности на посаді голови Чернігівської обласної організації ВО "Свобода" та подякував свободівцям, які йому плідно допомагали.

Побратими оцінили звіт про виконану роботу і подякували Русланові Андрійку за дворічне очолювання організації. Новим головою Чернігівської "Свободи" став волонтер, учасник московсько-української війни Денис Попов, якого представили делегатам конференції лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок разом із народним депутатом, відповідальним за Чернігівщину, заступником Голови ВО "Свобода" Андрієм Іллєнком.

Учасники конференції, які з'їхалися з усієї Чернігівщини, підтримали запропоновану кандидатуру на посаду голови обласної організації. Звертаючись до делегатів конференції, Денис Попов висловив упевненість у плідній співпраці зі свободівцями области та прихильниками націоналістичної політсили.

Також під час конференції лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок вручив подяки найактивнішим свободівцям Чернігівської области.

Після голосування та затвердження складу обласного комітету свободівці поспілкувалися з Олегом Тягнибоком та Андрієм Іллєнком на тему політичної ситуації в країні.

Довідка: Денис Попов народився 3 серпня 1978 року. Закінчив у 2000 році Херсонський Державний технічний університет, Менеджер організацій.

Громадський активіст, борець з незаконними забудовами, хабарництвом посадовців, порушенням прав громадян. Брав активну участь в Революції гідности. В складі окремої роти "Карпатська Січ" 93 ОМБР брав участь в бойових діях, волонтер.

Член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода" з 2012 року, депутат Київської міськради.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"