ВО "Свобода"

ENG

15 травня
Сум'яни сказали "Ні!" виборам за законом Януковича
Сум'яни сказали "Ні!" виборам за законом Януковича

15 травня 2018 року сумська громада долучилася до всеукраїнської акції "Ні! Виборам за законом Януковича". Під стінами Сумської ОДА містяни вимагали про проведення тотальної реформи прогнилої виборчої системи. До акції долучились активісти Сумської міської організації ВО "Свобода" спільно з місцевим осередком ВГО "Сокіл".

"Останнє десятиліття мажоритарні виборчі округи є інструментом узурпації влади в країні. Разом із так званими самовисуванцями вони були надійною опорою режиму Януковича і ще можуть послужити старій політичній "еліті". Переважна більшість мажоритарних депутатів просто купують свої округи і є абсолютно залежними від виконавчої влади і роблять все, що їм скаже Президент та Кабінет Міністрів.

На порозі нових парламентських виборів саме час розірвати це порочне коло і обрати нову Верховну Раду за пропорційною системою з відкритими списками.

Це була вимога Майдану, за яку "Свобода" послідовно виступає вже багато років. Тому закликаємо всіх 17 травня пікетувати законодавців з вимогою виборчої реформи, яка виведе український парламентаризм на якісно новий рівень", ‒ наголосив під час акції член виконкому міськради свободівець Олександр Лазаренко.

На завершення активісти передали своє звернення керманичам Сумської ОДА.

Прес-служба Сумської обласної організації ВО "Свобода"