ВО "Свобода"

ENG

15 травня
Убивцям Сергієнка на два місяці продовжили термін тримання під вартою
Убивцям Сергієнка на два місяці продовжили термін тримання під вартою

15 травня 2018 року в Звенигородці відбулося засідання у справі про вбивство Василя Сергієнка. Колегія суддів ухвалила рішення звинувачених у вбивстві Воронкова, Горбенка, Недибалюка та Мельника залишити в СІЗО ще на 60 діб.

Свободівці та представники инших націоналістичних організацій з Корсуня, Лисянщини, Ватутіного, Умані, Черкас та Звенигородщини відвідали суд, щоби підтримати родину загиблого.

Адвокати підсудних знову саботували відвідання засідання, щоби затягнути розгляд клопотання прокуратури.

"Ми вважаємо, що адвокати не мають чітких юридичних підстав для захисту своїх клієнтів. Захисники хитрощами намагалися сприяти тому, щоб звинувачених у тяжкому вбивстві героя Небесної сотні, Василя Сергієнка відпустили на волю", ‒ прокоментував присутній на засіданні свободівець Іван Косенко.

Колегія суддів Звенигородського райсуду надала звинуваченим державного захисника, попри це, вони намагалися відмовитися від його послуг. Проте суд почав розгляд клопотання прокуратури про продовження тримання під вартою підозрюваних, яке й задовольнив.

Цього разу на засіданні також не обійшлося без симулювання підозрюваними погіршення стану здоров'я. "Учергове організатор убивства Мельник намагався здатися хворим, цього разу йому підігрував і підозрюваний у підпалі Русін. Обом було викликано швидку. Після цього засідання продовжилося, але час було згаяно. Таким чином вчергове звинувачені намагаються затягнути процес аби вільні слухачі та журналісти втратили терпець і пішли зі засідання. Проте вони помиляються, адже націоналісти триматимуться до кінця і вимагатимуть справедливости", ‒ заявив свободівець Іван Косенко.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"