ВО "Свобода"

ENG

15 травня
Руслан Андрійко: Виборча система Януковича зберігає олігархічний лад в Україні
Руслан Андрійко: Виборча система Януковича зберігає олігархічний лад в Україні

15 травня 2018 року біля будівлі Чернігівської обласної ради відбулася всеукраїнська акція на підтримку виборчої реформи "Ні" виборам за законом Януковича!". Організаторами заходу стали активісти ВО "Свобода", "Національного корпусу" та деяких инших організацій.

Вимога акції ‒ скасувати виборчий закон Януковича та ухвалити Виборчий кодекс, що передбачає проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими регіональними списками.

"Сьогодні біля Чернігівської обласної ради зібралися представники різних політичних партій, об'єднаних однією метою ‒ зміни виборчого законодавства Януковича. Для націоналістів це питання принципове, адже пропорційна виборча система була однією з вимог Революції гідности.

Особливо актуальним є впровадження пропорційної системи для мешканців Чернігівщини. Адже вся Україна бачила, як ставленики олігархів Березенко і Микитась, користуючись тотальним зубожінням місцевого населення, скуповували голоси виборців, щоби використати депутатський мандат в інтересах олігархів і Банкової. Очевидно, що виборча система Януковича покликана зберегти олігархічний лад в Україні. Кожен із нас може і повинен впливати на політиків, які вирішують нашу долю. Нам не байдуже, в який спосіб буде сформовано наступний парламент, і куди рухатиметься наша держава наступні 5 років, тому вимагаємо від Верховної Ради ухвалення нових виборчих правил", ‒ наголосив керівник Чернігівської обласної організації ВО "Свобода" Руслан Андрійко.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"