ВО "Свобода"

ENG

4 березня
У Львові націоналісти смолоскипним маршем вшанували пам'ять Романа Шухевича
У Львові націоналісти смолоскипним маршем вшанували пам'ять Романа Шухевича

З нагоди 68-ї річниці з дня загибелі героя української нації, генерала-хорунжого Української Повстанської Армії Романа Шухевича львів'яни, представники Львівської міської організації ВО "Свобода", "Національного корпусу", "Правого сектора" провели смолоскипну ходу центральними вулицями Львова.

Представники Львівської міської організації ВО "Свобода" провели смолоскипну ходу центральними вулицями Львова
Представники Львівської міської організації ВО "Свобода" провели смолоскипну ходу центральними вулицями Львова

Багатотисячна колона вирушила центральними вулицями Львова, декларуючи бандерівські гасла.

Націоналісти, провівши акцію до дня героїчної загибелі Головного командира УПА в нерівному бою проти окупантів, продемонстрували, що патріоти пам'ятають героїв і продовжують їхню величну справу, а Львів залишилося фортецею національного духу та сили.

Любомир Мельничук
Любомир Мельничук

Очільник Львівської міської "Свободи" Любомир Мельничук зазначив, що основна мета акції ‒ задекларувати, що Львів ‒ це Бандерштадт, місто Степана Бандери та Романа Шухевича, місто, де зароджувалася і завжди тривала національно-визвольна боротьба: "Влада найбільше боїться рішучих людей на вулиці. Те, що зробили спецпризначенці "нової поліції" з мітингувальниками біля Верховної Ради, ‒ це зухвалий цинізм олігархічного режиму. Бачимо, як переслідують патріотів по всій Україні. Здавалося б, найбільш націоналістичне місто, наш рідний Львів, мав би бути прикладом. Але, на жаль, у стінах Ратуші засіло дуже багато випадкових людей. Вони забули нашу історію, забули, що Львів ‒ це Бандерштадт! Вони влаштовують "дні російської мови" і блокують декомунізацію.

Коли наша фракція запропонувала офіційно вивішувати червоно-чорний стяг дев'ять днів у році поряд з національним, представники більшости не підтримали це. А коли ми задекларували, що прийдемо на наступну сесію з пікетом, то засідання скасували. Ця рада і так прославилася найбільшою кількістю протестів, провладні депутати закрилися кордонами комунальних охоронців, встановили металошукачі і систему пропусків. Вони помиляються, коли думають, що це вбереже їх від народного гніву. Львів'яни завжди вміли відстоювати свою гідність. Так буде і цього разу!".

Націоналісти вшанували пам'ять Романа Шухевича
Націоналісти вшанували пам'ять Романа Шухевича

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"