ВО "Свобода"

ENG

21 лютого
Віталія Коломійця посмертно нагородили "За заслуги перед Корсунь-Шевченківським районом"
Віталія Коломійця посмертно нагородили "За заслуги перед Корсунь-Шевченківським районом"

21 лютого 2018 року за поданням депутатів-свободівців та волонтерів ГО "Ветерани АТО Корсунщини" свободівця, бійця батальйону "Донбас" Віталія Коломійця нагородили почесним знаком "За заслуги перед Корсунь-Шевченківським районом".

Це рішення на черговій сесії одностайно ухвалили депутати Корсунь-Шевченківської райради. Почесний знак вручать матері бійця 7 березня 2018 року.

"Ясно, що нагороди та відзнаки - ніщо порівняно з утратою таких побратимів як Віталій Коломієць. Проте ми усвідомлюємо, що він живе у нашій пам'яті. Дуже добре, що депутати нарешті визнали внесок Віталія у захист нашої держави та мирне життя на Корсунщині. Шкода, що це відбулося лише через 4 роки після його загибелі. Можливо, тепер односельці Віталія Коломійця нарешті не будуть чинити опору й назвуть його ім'ям одну з вулиць", ‒ прокоментувала депутат райради від ВО "Свобода" Оксана Степаненко.

Довідка: Віталій Коломієць народився 21 травня 1970 року в селі Стеблів Корсунь-Шевченківського району. Загинув в Іловайському котлі 29 серпня 2014 року. Посмертно нагороджений орденом "За мужність" III ступеня. Віталію посмертно присвоєння звання Почесний громадянин міста Біла Церква. Вулицю, на якій він мешкав, перейменовано із "Чайковського" на "вулицю Віталія Коломійця". На його честь відкрито пам'ятну дошку на фасаді автопарку, де працював Віталій. У місті свободівці та бойові побратими проводять заходи зі вшанування пам'яти героя.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"