ВО "Свобода"

ENG

20 лютого
Хмельничани вшанували загиблих героїв Небесної сотні та московсько-української війни
Хмельничани вшанували загиблих героїв Небесної сотні та московсько-української війни

20 лютого 2018 року з портретами загиблих на Майдані та на війні жителі Хмельницького рушили від пам'ятника "Ангел скорботи" центральними вулицями міста ‒ Проскурівською, Подільською, Кам'янецькою ‒ на майдан Незалежности, де поклали квіти до меморіяльної стели героям Небесної сотні та московсько-української війни. Після цього біля пам'ятника героям Небесної сотні, що на перехресті вулиць Соборної та Героїв Майдану, відбувся мітинг.

Священики різних конфесій, представники духовної ради міста відправили панахиду за загиблими героями-хмельничанами. На вуличному екрані демонстрували кадри Революції гідности. До хмельничан звернувся міський голова свободівець Олександр Симчишин.

Очільник міста наголосив, що подвиг героїв назавжди залишиться в історії як приклад жертовности в ім'я української нації, й усі мають бути свідомі того, що окрім світлої пам'яти про загиблих героїв Небесної сотні, ми ще й відповідальні перед ними.

"Чи робимо ми з вами усе можливе і залежне заради того, щоб велика Україна була? На своєму місці кожен у міру своєї відповідальности і своїх можливостей? Чи ти курсант, чи український воїн, учитель чи міський голова, депутат, журналіст чи активіст ‒ чи робиш ти усе заради того, щоб Українська держава відбулась? Важко в Україні вижити, і мільйони людей втекли у Польщу чи Чехію на заробітки. А хіба було легко на Інститутській, на Грушевського, в Іловайську, Дебальцевому, в донецькому аеропорту? Там було набагато важче, але ніхто не опускав руки, тому що люди вірили в перемогу та у велику Українську державу, ‒ сказав міський голова Олександр Симчишин. ‒ Стоячи сьогодні тут, поклавши квіти, дивлячись в очі майже трьомстам українських героям, нашим землякам, ми повинні дати собі обітницю: будемо робити все можливе, щоб велика Українська держава відбулася. А наша пам'ять ‒ найкращий пам'ятник Небесній сотні, усім героям московсько-української війни".

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"