ВО "Свобода"

ENG

12 лютого
Фракція "Свободи" домагатиметься передачі теплогенерації столиці у власність міста
Фракція "Свободи" домагатиметься передачі теплогенерації столиці у власність міста

12 лютого 2018 року під час засідання президії Київради голова депутатської фракції ВО "Свобода" Юрій Сиротюк заявив, що націоналісти вимагатимуть невідкладного розгляду питання щодо ПАТ "Київенерго".

"Питання щодо повернення теплогенерації столиці у комунальну власність є дуже важливим. Попри офіційні заяви влади щодо розірвання договору з ахметовською компанією ПАТ "Київенерго", на ділі Кличко готує теплогенерацію столиці до передачі у концесію. Ми будемо вимагати негайно розглянути питання щодо повернення цього майна громаді й надати звіт, у тому числі й фінансовий, щодо діяльности ахметовської компанії "Київенерго" й виконання умов угоди між Києвом і цим приватним підприємством", ‒ заявив Юрій Сиротюк.

Також свободівець повідомив, що на засідання Київради запросили заступника Віталія Кличка Петра Пантєлєєва, який мусить надати вичерпну інформацію з цього питання.

Нагадаємо, фракція "Свободи" в Київраді неодноразово вимагала повернути теплогенерацію міста у комунальну власність і не підтримувала рішення ради щодо продовження угоди з ПАТ "Київенерго".

Як відомо, термін дії угоди з ПАТ "Київенерго" спливає 26 квітня 2018 року.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"