ВО "Свобода"

ENG

12 січня
Свободівця Артема Семеніхіна обрали людиною року на Сумщині
Свободівця Артема Семеніхіна обрали людиною року на Сумщині

Очільник Конотопа свободівець Артем Семеніхін набрав найбільшу кількість голосів в онлайн-голосуванні на звання "Людина року 2017" на Сумщині. Він розділив перше місце цього рейтингу зі своїм політичним опонентом ‒ головою Сумської ОДА Миколою Клочком.

Голосування відбувалося на обласному сайті "Сумські дебати" і тривало до 11 січня 2018 року. Свої голоси за 15 кандидатів віддали 8067 відвідувачів. Найбільше голосів, зі значним відривом від інших учасників, було віддано за міського голову Конотопа Артема Семеніхіна. Націоналіст лідирував від самого початку голосування. Проте вже в останні дні голосування загадковим чином багато голосів одночасно з'явилося і в очільника обласної адміністрації ‒ члена "БПП" Миколи Клочка. Оскільки очільник Сумщини (вочевидь, не без допомоги "накрутки" голосів) зумів наздогнати результат Артема Семеніхіна ‒ адміністрація сайту вирішила, що звання "Людина року-2017 на Сумщині" отримають обоє.

Іншими претендентами були голови міст Сумщини, народні та обласні депутати й інші місцеві політики. Варто зазначити, що колишні "регіонали" ‒ народні депутати від області Андрій Деркач і Ігор Молоток ‒ набрали показово малу кількість голосів: 185 і 124 голоси відповідно. Це 2, 3 та 1, 5% від усіх хто, взяв участь у голосуванні. Ігор Молоток, щоправда, намагався сфальсифікувати результат, однак спробу втрутитися в перебіг опитування виявили адміністратори сайту і завадили їй.

Прес-служба конотопського міського голови Артема Семеніхіна