ВО "Свобода"

ENG

7 грудня 2017
У Харкові свободівці вимагали визнати заперечення Голодомору кримінальним злочином
У Харкові свободівці вимагали визнати заперечення Голодомору кримінальним злочином

07 грудня 2017 року активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода" пікетували чергову сесію Харківської обласної ради. Свободівці вимагали, аби депутати облради звернулися до Верховної Ради України для того, щоби в українському парламенті був ухвалений Закон України щодо кримінальної відповідальності за заперечення Голодомору. Під час пікету працювала свободівська, пересувна, науково-документальна виставка "Вбивство голодом ‒ геноцид". Разом зі свободівцями Харківську облраду пікетували активісти ВО "Батьківщина", які підтримували заборону продажу земель сільськогосподарського призначення.

"Очевидно, що теми сьогоднішніх пікетів є співзвучними. ВО "Свобода" послідовно виступає за заборону торгівлі землею сільгосппризначення. Разом з колегами з "Батьківщини" ми брали участь в ініціятивних зборах для проведення Всеукраїнського референдуму, який мав би остаточно поставити крапку в темі можливого введення в Україні ринку землі та унеможливити дерибан головного державного скарбу.

Проте, головним акцентом сьогодні для нас є відновлення історичної справедливости. Сьогодні ми вимагаємо захистити честь нації. По всій Україні свободівські фракції ініціюють звернення до народних депутатів України, аби ті підтримали законопроєкт щодо кримінальної відповідальности за заперечення Голодомору. Практично усі країни, що проходили трагедію геноцидів, ухвалювали подібні закони. Нині три десятка країн визнали Голодомор геноцидом української нації. Ми є на порозі історичного рішення парламенту США про визнання цієї страшної сторінки новітньої історії України. Ми вимагаємо, аби Харківська обласна рада також продемонструвала проукраїнську позицію. Ми вимагаємо, аби український парламент, врешті-решт, підтримав свободівський законопроєкт", ‒ наголосив голова Харківської міської організації ВО "Свобода" Олег Дебелий.

Світлини за посиланням: kharkiv.svoboda.org.ua

Нагадаємо, що 28 листопада 2017 року народні депутати-свободівці зареєстрували у Верховній Раді законопроект щодо кримінальної відповідальності за заперечення Голодомору. Відповідний документ зареєстровано Апаратом ВРУ за номером 7343. (svoboda.org.ua).

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"