ВО "Свобода"

ENG

2 листопада 2017
Свободівці у Черкаській обласній раді VII скликання ‒ найдисциплінованіші
Свободівці у Черкаській обласній раді VII скликання ‒ найдисциплінованіші

Апарат Черкаської обласної ради надав інформацію про відвідуваність сесій депутатами. Іменна партія президента Порошенка ‒ у лідерах прогульників. Свободівці традиційно є найбільш дисциплінованою фракцією ‒ пропустили найменше засідань.

Подаємо дані у розрізі політичних сил, від яких депутати пройшли. Не враховано пропуски депутатів, що склали повноваження. Враховано 28 пленарних засідань.

БПП "Солідарність", що отримала найбільшу фракцію у 18 депутатів, має 79 пропусків.

"Черкащани" (які, попри відношення лише до одного регіону України, чомусь називаються "Всеукраїнським об'єднанням") провели 16 депутатів у своєму списку. Ці депутати прогуляли загалом 89 засідань.

У фракції "Батьківщина" на 13 депутатів ‒ 88 прогулів.

"Ляшківці", попри стартову кількість у 10 депутатів, розпались як фракція, та все пропустили аж 64 засідання.

8 депутатів фракції "Відродження" пропустили 17 пленарних засідань.

"Укропівці", що мають фракцію в 7 депутатів, пропустили загалом 12 засідань.

"Партія ветеранів Афганістану" спочатку отримала 5 депутатських мандатів. Зараз уже саморозпустилась як фракція і створила групу "Територія справедливості" ‒ пропустила 10 засідань.

Фракція "Свободи", що має 7 депутатів, має лише 7 пропусків. При цьому серед свободівців є двоє депутатів, що не пропустили жодного засідання − Сергій Воронов та Оксана Ковбоша.

"Ця статистика насправді не показує реальну кількість пропусків, адже враховано дані лише попередньої реєстрації депутатів, яку здійснює апарат ради перед початком пленарних засідань. Якби наводили дані про наявність депутатів наприкінці сесій, то картина була би набагато гіршою. Власне, через відсутність кворуму часто пленарні засідання Черкаської облради просто зривають. Дійшло до того, що деякі кандидати у депутати у своїх програмах пишуть, що будуть "сумлінно відвідувати сесії". Викривлення нормальних принципів діяльности представника громади вже подає обов'язок депутата як неабияке досягнення. Громадяни мають знати, як до покладених ними обов'язків ставляться депутати, і зроблять висновки на чергових виборах до місцевих рад", − зазначив голова свободівської фракції у Черкаській облраді Юрій Ботнар.

Прес-служба ВО "Свобода"