ВО "Свобода"

ENG

10 жовтня 2017
Ларису Даценко відзначили грамотою Полтавської облради за патріотизм та активну громадську діяльність
Ларису Даценко відзначили грамотою Полтавської облради за патріотизм та активну громадську діяльність

10 жовтня 2017 року на черговому засіданні Семенівської районної ради голову районної організації ВО "Свобода", депутата від фракції "Свобода" та активну волонтерку Ларису Даценко нагородили почесною грамоту Полтавської обласної ради "За високий патріотизм, активну громадську діяльність, участь у суспільно-політичному житті територіяльних громад Полтавської области та з нагоди Дня Незалежності України".

Свободівка почала займатися волонтерством із червня 2014 року. Разом зі своїми побратимами вона понад три роки збирає допомогу для бійців московсько-української війни. Були в Мелітополі, Маріуполі, Слов'янську, в Червоному Лимані. З 2014 по 2016 роки вдалося зібрати та доправити на передову понад 350 тон допомоги.

Зазначимо, свободівка також отримала відзнаку Президента України за "За гуманітарну участь в антитерористичній операції" та подяку від "Карпатської Січі" "За жертовність в ім'я України".

"Від себе особисто вітаю всі громади району, бо це нагорода кожному мешканцю району, адже ми робили і робимо всі справи разом. Ми впевнено йдемо до перемоги. Слава нації, слава мужнім захисникам!" ‒ наголосила очільниця Семенівської районної організації ВО "Свобода" Лариса Даценко.

Прес-служба ВО "Свобода"