ВО "Свобода"

ENG

11 жовтня 2017
"Свобода" пікетувала Кабмін проти торгівлі землею
"Свобода" пікетувала Кабмін проти торгівлі землею

11 жовтня 2017 року ВО "Свобода" разом із громадськими активістами пікетувала Кабінет Міністрів України. Свободівці вкотре наголосили, що розпродавати українську землю ‒ неприйнятно. Націоналісти виступають не лише за продовження дії мораторію, а й взагалі за повну заборону торгівлі землями сільгосппризначення.

"Люди у владних кабінетах не захищають українські інтереси, бо вони мають дві мети ‒ самозбагачення й виконання закордонних вказівок. І запровадження в Україні ринку землі ‒ це і є один з засобів реалізації цих планів. Це мародерство під час війни. Коли Порошенка питали, чому він не продає "Рошен", як обіцяв перед виборами, то виявляється, що під час війни він мало коштує, тобто це невигідно. І в цей же саме час контрольована ним влада розпродає державні підприємства й планує продати українську землю!" ‒ заявив під час мітингу народний депутат Андрій Іллєнко.

Народний депутат України Юрій Левченко наголосив на програмових засадах "Свободи", зокрема на можливості передавати землю українцям у довгострокову оренду з правом її успадкування: "Якщо ви вже маєте у власності пай землі, безумовно, ви в праві його продати, але лише державі", ‒ підкреслив свободівець.

Прес-служба ВО "Свобода"