ВО "Свобода"

ENG

9 вересня 2017
Олег Тягнибок: Українська нація розраховує на добровольців
Олег Тягнибок: Українська нація розраховує на добровольців

"Карпатська Січ" ‒ високоосвічений інтелігентний патріотичний націоналістичний підрозділ. Ви йшли на фронт, надихаючись чином героїв попередніх поколінь. А тепер ви самі стали героями, про яких уже згадуватимуть наші діти. Я низько схиляю голови перед кожним із вас, побратими. Про це під час виступу на відзначенні третьої річниці створення підрозділу "Карпатська Січ" 9 вересня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

"Не посоромити слави героїв, захистити майбутнє дітей!" ‒ вочевидь, саме з такою ідеєю йшли воювати добровольці "Карпатської Січі". З ідеєю великої української нації.

На жаль, ми не маємо тої держави, про яку ви мріяли і за яку боролися й продовжуєте змагати у війні з московським ворогом. Україною сьогодні керують гендлярі й бариги, для яких важливими є лише власні бізнес-інтереси, а не інтереси народу. Вони нацарюють і повтікають. Але ви, добровольці-націоналісти, які повернулися з війни, понюхали цього пороху, знаєте, як правильно чинити з внутрішнім ворогом і як будувати Українську державу. Тому українська нація розраховує на добровольців", ‒ наголосив очільник націоналістів.

У привітанні бійцям Голова ВО "Свобода" подякував командиру підрозділу Олегу Куцину, який сформував це середовище і зміг згуртувати навколо себе воїнів-націоналістів і завдяки своїм якостям став також командиром "Легіону Свободи".

Водночас Олег Тягнибок зауважив, що нинішній захід ‒ це не святкування, а частина бойового шляху.

"Святкування буде тоді, коли підрозділ "Карпатська Січ" промарширує вулицями зруйнованої Москви", ‒ заявив лідер "Свободи".

Прес-служба ВО "Свобода"