ВО "Свобода"

ENG

1 вересня 2017
Юрій Сиротюк: Поки панує ця влада, справу 31 серпня ніхто розслідувати не буде
Юрій Сиротюк: Поки панує ця влада, справу 31 серпня ніхто розслідувати не буде

1 вересня 2017 року відбулось чергове засідання київського Подільського районного суду у справі захисників Конституції, але розгляд по суті знову не відбувся через процедурні питання й відсутність деяких учасників процесу. Засідання перенесли на 15 вересня. Як зазначив один з підсудних у цій справі, заступник Голови ВО "Свобода" Юрій Сиротюк, виступаючи на мітингу біля суду, чинна влада ніколи не доведе цю справу до кінця, оскільки вона й стоїть за тим терактом, який забрав життя нацгвардійців два роки тому.

"У другу річницю подій біля Верховної Ради, міністр МВС Арсен Аваков заявив, що тоді, 31 серпня 2015 року, в парламенті був вчинений теракт проти української державности, а саме ‒ зміна Конституції України на догоду Путіну. "Свобода" говорила про це постійно. Тоді було зібрано позачергову сесію, аби поставити Україні "мат" і якби ми не зупинили цей теракт у стінах парламенту було би поставлено хрест на українській державності", ‒ заявив Юрій Сиротюк.

Також свободівець додав, що ніхто, крім влади, не міг організувати той теракт, який відбувся біля Верховної Ради, а його мета ‒ прикрити "теракт" у стінах парламенту.

"Два роки тому ми зупинили повне закінчення української державності. І зараз потрібно зробити все, аби зберегти та захистити суверенітет. У справі захисників Конституції досі не починався суд, а відбувається це тому, що під час розгляду справи по суті ми вийдемо на замовників цієї справи, а ці замовники сидять десь в трикутнику між Грушевського і Банковою. Ми розуміємо, що поки є ця влада, справу ніхто розслідувати не буде", ‒ підкреслив Юрій Сиротюк.

Прес-служба ВО "Свобода"