ВО "Свобода"

ENG

30 серпня 2017
"Свобода" закликає провести перший урок у школах Львова на тему війни, а не сміття
"Свобода" закликає провести перший урок у школах Львова на тему війни, а не сміття

Фракція ВО "Свобода" у Львівській міській раді закликає освітян присвятити тему першого уроку у школах Львова боротьбі українців у війні проти московських окупантів. Націоналісти переконані, що тема московсько-української війни, яка точиться на Сході, є значно вагомішою для патріотичного виховання школярів, аніж запропонована владою тема сміття.

Тема для першого уроку, який 1 вересня відбудеться у всіх школах міста, окреслює для наших дітей найважливіше та першочергове на порядку денному українського суспільства. Дійсно, сьогодні маємо багато важливих проблем, але безумовно першочерговим є питання виживання всієї Української держави в умовах війни з ворогом. Адже без перемоги над окупантом ми втратимо все, а будь-які інші теми для обговорення просто не матимуть жодного значення.

Натомість управління освіти Львівської міської ради рекомендувало провести перший урок 2017/2018 навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах Львова на тему: "Екологічна культура ‒ шлях до сталого розвитку та енергонезалежності України". Чиновники наголошують на тому, що найважливіше зараз ‒ донести до дітей інформацію про стан забруднення навколишнього середовища та роз'яснити необхідність сортування і повторного використання сміття.

Попри рекомендації міських чиновників від освіти, ми закликаємо усіх львівських освітян провести перший урок у новому навчальному році саме на тему боротьби України за свободу та незалежність. Нічого важливішого в державі, яка перебуває в стані війни, бути не може. Школярі повинні знати про те, як сьогодні їхні батьки виборюють для них країну майбутнього.

Прес-служба ВО "Свобода"