ВО "Свобода"

ENG

11 серпня 2017
На Володимира Назаренка напали під час акції проти незаконної забудови
На Володимира Назаренка напали під час акції проти незаконної забудови

Увечері 11 серпня 2017 року під час акції протидії незаконній забудові стався напад на депутата Київської міської ради від ВО "Свобода", ветерана московсько-української війни Володимира Назаренка. Підкравшись ззаду, зловмисник ударив свободівця по голові залізною трубою.

Напад стався під час акції проти незаконної забудови у Дніпровському районі Києва. Націоналіста госпіталізували та наклали декілька швів. Варто зазначити, що до акції прямої дії свободівці вдалися, оскільки звернення щодо порушення закону під час будівництва, спрямовані до МВС та дозвільних інстанцій, не дали результату.

"Чи знайде поліція винуватця нападу на депутата Київради й нашого побратима, покаже, на чиєму вона боці ‒ закону чи забудовників. Незважаючи на напади, ми продовжимо протидію, адже в цьому місті жити нашим дітям. Не допустимо, щоби стало нормою незаконне будівництво в нашому місті, тим більше ‒ побиття людей, які з цим борються. Побратимові ми бажаємо якнайшвидшого видужання, а справу нападу на нього беремо на особистий контроль", ‒ заявив голова Київської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Петро Кузик.

Прес-служба ВО "Свобода"