ВО "Свобода"

ENG

9 серпня 2017
У Миргороді провели в останню путь депутата-свободівця Олега Супруненка
У Миргороді провели в останню путь депутата-свободівця Олега Супруненка

9 серпня 2017 року в Миргороді попрощалися з головою фракції ВО "Свобода" у Миргородській міській раді, очільником міської "Свободи" Олегом Супруненком. Провести Олега в останню путь зібралося близько тисячі націоналістів з усієї України. Попрощатися з побратимом прибули заступник Голови ВО "Свобода" Руслан Кошулинський та народний депутат України свободівець Андрій Іллєнко.

Руслан Кошулинський зазначив: "Ми поховали тіло, але душа, яка творила українську Україну, лишається з нами. Вона стане для нас орієнтиром цілеспрямованости українця, який не ламається. Вороги вбили тільки його тіло, але душа нашого побратима залишилася незламною. І ми пам'ятатимемо про Олега, рівняючись на нього в боротьбі за Україну.

Ми попереджаємо всіх дотичних до розслідування цієї справи ‒ слідчих, прокурорів, суддів: навіть не сподівайтеся, що вдасться спустити розслідування цього зухвалого злочину на гальмах, інакше вас чекатиме не лише Господній суд, але й народний! А ми робитимемо все від нас залежне, щоби ті покидьки заплатили за скоєне!".

Під час траурної церемонії. Фото: О.Матвієнко
Під час траурної церемонії. Фото: О.Матвієнко

Перед членами родини, побратимами, друзями-волонтерами, однодумцями та всіма присутніми виступив заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко: "Олег роками був поруч з нами, був дієвим активістом та волонтером. Незважаючи ні на що, ми не звернемо з тої дороги, якою він ішов. Син Олега стане сином "Свободи". Він піде в дитячий садочок, потім до школи ‒ і ми завжди будемо поруч".

Народний депутат Андрій Іллєнко, виступаючи перед громадою, сказав: "Наше завдання ‒ домогтися правди у цій справі. Я впевнений, що це зухвале вбивство побратима було пов'язане саме з його громадсько-політичною діяльністю. Причиною жорстокої розправи була саме його робота як політика-націоналіста. Усі свободівці і я зокрема як народний депутат будемо піднімати це питання на найвищому рівні, щоби знайти та покарати винних".

Докладніше: poltava.svoboda.org.ua.

Прес-служба ВО "Свобода"