ВО "Свобода"

ENG

13 липня 2017
Народні депутати-свободівці зареєстрували проєкт постанови про перевибори міськради та міського голови Одеси
Народні депутати-свободівці зареєстрували проєкт постанови про перевибори міськради та міського голови Одеси

13 липня 2017 року у Верховній Раді України було зареєстровано Проєкт постанови №6709 "Про призначення позачергових виборів Одеського міського голови та Одеської міської ради". Авторами є народні депутати України від ВО "Свобода" Андрій Іллєнко, Юрій Левченко, Михайло Головко, Олександр Марченко та Олег Осуховський.

У пояснювальній записці до Проєкту постанови народний депутат Андрій Іллєнко наводить численні факти протиправної діяльности Одеської міськради та міського голови Геннадія Труханова, зокрема про російське громадянство останнього, численні офшорні компанії, оформлені на його ім'я, шалений дерибан землі, комунального майна, забудови прибережної зони. Також зазначається про систематичний недопуск журналістів на сесії міської ради, незаконне функціювання муніципальної охорони, розгін акції "Одеса без Труханова" у вересні 2016 року та скасоване в судовому порядку та визнане незаконним голосування за скасування декомунізації в Одесі 26 квітня цього року.

Одеська міська рада - філія Кремля
Одеська міська рада - філія Кремля

"Труханов має стати персоною нон-ґрата в українській політиці. Його кримінальна банда не просто знищує місто, але і підриває національну безпеку. В особи, яка ще вчора бігала по вулицях із колорадського стрічкою, сьогодні зосереджено усі важелі впливу в місті. Якщо Верховній Раді не вистачить волі підтримати наш Проєкт постанови, то одесити, як і навесні 2014-го, так і зараз, без будь-якої підтримки здатні самостійно відстояти це українське місто", ‒ наголосив керівник Одеської обласної організації ВО "Свобода" Павло Кириленко.

Прес-служба ВО "Свобода"