ВО "Свобода"

ENG

14 липня 2017
Михайло Головко: Псевдореформа від влади залишить без пенсій половину українців
Михайло Головко: Псевдореформа від влади залишить без пенсій половину українців

Пенсійна реформа, закон про яку вчора протягнув парламент у першому читанні, загрожує залишити без пенсій більше половини українців. Про це 14 липня 2017 року з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат України від ВО "Свобода" Михайло Головко.

Парламентар зазначив, що згідно з документом, який проштовхує влада, 2018 року пенсію почнуть призначати лише тим, хто має більше 25 років страхового стажу. Саме ж поняття страхового стажу було запроваджене лише 2000 року. За цим, на переконання депутата, криється приховане підняття пенсійного віку. До того ж націоналіст повідомив, що законопроект скасовує індексацію пенсій та коефіцієнт нарахування трудового стажу, що фактично на 15 % зменшить пенсійне відрахування.

"Це злочин проти народу. Усі партії, які голосували за цей законопроект, перед виборами обіцяли скасувати підвищення пенсійного віку, а зробили навпаки. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" не підтримує таких кроків. Ми вважаємо, що ця реформа не має права на існування, та вимагаємо її скасувати", ‒ зазначив Михайло Головко.

Прес-служба ВО "Свобода"