ВО "Свобода"

ENG

17 червня 2017
Олег Тягнибок привітав Богдана Чупилку з першістю в конкурсі "Мама Героя"
Олег Тягнибок привітав Богдана Чупилку з першістю в конкурсі "Мама Героя"

17 червня 2017 року в Каневі на Черкащині Олег Тягнибок спільно з головою Черкаської обласної "Свободи" Андрієм Кучею та очільницею Черкаської "Яворини" Ларисою Воропай нагородили сина героя російсько-української війни, "кіборга"-свободівця Анатолія Чупилки Богдана.

Богдан Чупилка отримав від націоналістів цінні призи та подяку за перше місце, яке він здобув, написавши твір для конкурсу "Мама Героя". Не оминули увагою й учительку Богдана Ольгу Стельмашенко. Їй Лариса Воропай вручила подяку та диск із піснями про "Холодний Яр", адже пані Ольга вчителька історії та з трепетом ставиться до подій української минувшини.

Літературний конкурс проводився Об'єднанням українок "Яворина" та Всеукраїнським об' єднанням "Свобода". На адресу журі надійшло понад 500 творів з різних куточків України. Олег Тягнибок розповів, що журі було дуже важко обрати переможців, дехто не міг стримати сліз, наскільки твори були щирими та цікавими.

"Коли ми розпочинали цей конкурс, то й не сподівалися такої уваги, такої віддачі. На розгляд журі надійшло в сотні раз більше творів, ніж ми розраховували. І цікаво, що переважна більшість цих творів ‒ з великої України та з прифронтової зони. Найбільше творів було з Луганської та Донецької областей, адже там діти безпосередньо переживають це, бачать героїчні вчинки на власні очі", ‒ поділився враженнями Олег Тягнибок.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"