ВО "Свобода"

ENG

16 червня 2017
На Львівщині напали на депутата-свободівця Мар'яна Берездецького, який боровся проти незаконного вивозу гравію
На Львівщині напали на депутата-свободівця Мар'яна Берездецького, який боровся проти незаконного вивозу гравію

Двоє невідомих скоїли напад на депутата Стрийської районної ради від ВО "Свобода", ветерана російсько-української війни Мар'яна Берездецького. Націоналіст вважає, що його побиття замовили через викриття незаконного вивозу гравію на Стрийщині. Про це свободівець повідомив 16 червня 2017 року.

Напад на депутата було вчинено ввечері 14 червня в місті Стрий на Львівщині біля його власного авта.

"Інцидент стався о 21:30 на вул.Успенській. Я вийшов із будинку та сів у машину. Якийсь чоловік, що проходив повз, показав, що в моєму авті спустило колесо. Я вийшов і побачив, що колесо справді спустило, відкрив багажник, дістав звідти ключ та почав його відкручувати. І раптом відчув удар ззаду по голові. Я впав, викрутився, але мене почали бити ногами та трубою двоє невідомих. Я вирвався, забіг у під'їзд та викливав поліцію. Правоохоронці їхали годину, хоча добиратися їм було всього 400 метрів. Я дочекався поліції та написав заяву. Наразі очікую на експертизу", ‒ розповів Мар'ян Берездецький.

Свободівець також зауважив, що немає його мобільного телефону та "барсетки", у якій були документи: посвідчення учасника бойових дій, депутатське посвідчення, паспорт, водійські права.

Націоналіст зазначив, що зловмисників шукають ‒ уже є їхні фотографії.

Мар'ян Берездецький підозрює, що його побиття є не чим іншим, як політичним замовленням: "Я є заступником голови постійної комісії з питань земельних відносин, екології, сільського господарства, промисловості, транспорту і доріг, а останнім часом активно боровся проти незаконного вивозу гравію на Стрийщині. Вважаю, що несанкціонований вивіз гравію з берегів річки Стрий може призвести до екологічної катастрофи. Тому підозрюю, що моє побиття міг замовити хтось, хто "кришує" вивіз гравію зі Стрия".

Нагадаємо, що 16 серпня 2016 року заступник голови постійної комісії з питань земельних відносин, екології, сільського господарства, промисловости, транспорту і доріг, очільник Стрийської районної організації ВО "Свобода" Мар'ян Берездецький повідомив, що в селі Ходовичі з русла річки Стрий, прикриваючись руслорегулювальними роботами, незаконно вивозять гравій: lviv.svoboda.org.ua

А також 23 грудня 2016 року в селі Піщани, що на Стрийщині Львівської области, місцеві активісти спільно з депутатами-свободівцями викрили та затримали шість вантажних авт із незаконно видобутою піщано-гравійною сумішшю: lviv.svoboda.org.ua

Прес-служба ВО "Свобода"