ВО "Свобода"

ENG

18 травня 2017
"Свобода" завадила владі "протягнути" незаконні ДПТ у Києві
"Свобода" завадила владі "протягнути" незаконні ДПТ у Києві

18 травня 2017 року Київрада розглядала проект рішення "Про затвердження плану роботи КМР на 2017 рік". Не зосереджуючись на питанні запізнілості такого рішення, коли майже половина поточного року вже минула, столична влада намагалася "запланувати" в цьому документі затвердження 66 незаконних детальних планів територій (ДПТ). Беручи до уваги всі порушення в цих проєктах, все ж варто виокремити одну спільну рису: їхнє ухвалення є прямим порушенням ст. 19 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", згідно з якою ДПТ не може змінювати Генплан. Тобто вони всі незаконні.

Після ухвалення цих 66 ДПТ було запропоновано схвалити Генплан міста до 2025 року. Тобто не ДПТ ухвалюються після затвердження Генплану, а навпаки: Генплан "легалізує" незаконні ДПТ.

Депутати фракції ВО "Свобода" жорстко виступили проти ухвалення рішення в такому вигляді. Проєкт не набрав потрібної кількости голосів. Інші фракції, окрім "Солідарності", дослухалися до застережень "Свободи" та не підтримали документ.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"