ВО "Свобода"

ENG

20 квітня 2017
Волинська "Свобода" та "Сокіл" привітали зв'язкову УПА Ганну Зелену з 90-річчям
Волинська "Свобода" та "Сокіл" привітали зв'язкову УПА Ганну Зелену з 90-річчям

20 квітня 2017 року активісти Волинської обласної організації ВО "Свобода" та члени молодіжної громадської організації "Сокіл-Волинь" узяли участь в урочистостях з нагоди 90-річного ювілею зв'язкової УПА, учасниці Норильського повстання Ганни Зеленої.

Привітати ювілярку до села Скулин Ковельського району приїхали свободівці з Луцька, Ковеля, сусідньої Турійщини. У складі луцької делегації прибув перший заступник голови Волинської обласної ради, свободівець Олександр Пирожик, голова Волинського Братства ветеранів ОУН-УПА імені полковника Клима Савура Богдан Вівчарик, станична Луцької станиці Братства ветеранів УПА Марія Ткачук, голова Волинської ветеранської спілки політв'язнів і репресованих Ігор Гураль.

Ковельську "Свободу" представляли депутат Волинської обласної ради, уродженець цих країв Юрій Поліщук та голова обласної молодіжної організації "Сокіл-Волинь" Максим Новицький.

У переповненій залі місцевого Будинку культури ювілярку обдарували численними подарунками, піснями та квітами. Вітаючи ювілярку, Олександр Пирожик та Юрій Поліщук побажали своїй незламній землячці дожити до ста літ і зустріти на своєму віку ще не один поважний ювілей. А головне ‒ дожити до найбільшої української перемоги, за яку вона боролась і віддала свої найкращі молоді літа!

По закінченню урочистостей свободівці відвідали пам'ятний знак полеглим воякам УПА на околиці села Скулин.

Прес-служба ВО "Свобода"