ВО "Свобода"

ENG

19 квітня 2017
Свободівці вимагають перевірити факти зловживань в галузі культури посадовців Черкаської ОДА
Свободівці вимагають перевірити факти зловживань в галузі культури посадовців Черкаської ОДА

19 квітня 2017 року відбувся брифінг фракції ВО "Свобода" в Черкаській обласній раді, під час якого свободівці озвучили наявні факти можливого корупційного зловживання високопосадовцями Черкаської облдержадміністрації.

Члени фракції ВО "Свобода" наголосили, що Національна поліція розпочала розслідування щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства керівників структурних підрозділів Черкаської ОДА, а саме заступника голови адміністрації Сергія Овчаренка та заступника начальника управління культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА Миколи Сухового.

Через це в приміщенні облдержадміністрації депутати фракції ВО "Свобода" стали свідками екстреного вилучення документів працівниками цього управління. Свободівці припускають, що таку реакцію чиновників спричинило сумісництво посад заступника голови облдержадміністрації та керівника комунального закладу "Централізована бухгалтерія при управлінні культури" Сергія Овчаренка. Ця структура навіть під час ліквідації управління освоювала б'юджетні кошти. Поліцію також цікавить, чи отримував Сергій Овчаренко виплати з очолюваного ним закладу.

Окрім того, Сергій Овчаренко та Микола Суховий очолювали ліквідаційну комісію управління культури, яке навіть під час ліквідації було розпорядником коштів. Освоєння б'юджетних ресурсів відбувалося навіть після фактичного створення нової структури. Депутати фракції націоналістів отримали копії документів, на яких вказано посади Миколи Сухового із використання ним печаток, що не відповідають зазначеним посадам. Чиновник використовував печатки управління, що перебуває у стадії ліквідації.

Фракція ВО "Свобода" звертатиметься до органів фінансового контролю та правоохоронних структур щодо розслідування можливих зловживань високопосадовців облдержадміністрації. Також фракція вимагатиме від голови ОДА відсторонити Сергія Овчаренка та Миколу Сухового від займаних посад на час проведення розслідування.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"