ВО "Свобода"

ENG

17 лютого 2017
Народні депутати-свободівці обговорили з польськими політиками питання співпраці між Україною та РП
Народні депутати-свободівці обговорили з польськими політиками питання співпраці між Україною та РП

Упродовж 16-18 лютого 2017 року народні депутати України від ВО "Свобода" Олег Осуховський та Михайло Головко у складі офіційної делегації Групи з міжпарламентських зв'язків Верховної Ради України перебувають у Варшаві. У межах візиту, зокрема, відбулися зустрічі з польськими політиками в Президентському палаці та Сеймі РП.

На зустрічах обговорювали співпрацю в галузях економіки, оборонному секторі та питання історичного порозуміння.

Як зазначив Олег Осуховський, не можна допустити, аби минуле стало причиною розбрату між українцями та поляками.

"Минуле треба залишити для вивчення й дослідження історикам. Мусимо завжди пам'ятати, що в розпалюванні ворожнечі між нашими народами зацікавлена третя сторона. Це з Кремля "ростуть ноги" провокацій, вони витрачають мільйони на своїх лобістів, ведуть інформаційну війну проти України та її друзів", - наголосив народний депутат.

Він також зазначив, що варто всім пам'ятати: триває війна, Україна утримує ворога на Сході, і якби не зусилля та героїзм нашого війська, не відомо, куди до сьогодні дійшли б путінські танки.

Під час спілкування парламентарів у Сеймі Михайло Головко говорив, зокрема, про перспективи розвитку партнерства в рамках Балто-Чорноморської осі. "Політичний, військовий, економічний альянс народів в межах Балто-Чорноморської осі ‒ це запорука безпеки наших держав та перспектива для подальшого розвитку", - наголосив народний депутат.

Прес-служба ВО "Свобода"