ВО "Свобода"

ENG

4 січня 2017
Волинські свободівці доставили бійцям російсько-української війни різдвяні подарунки
Волинські свободівці доставили бійцям російсько-української війни різдвяні подарунки

Активісти Волинської "Свободи" протягом 29 грудня 2016 року - 2 січня 2017 року побували на Сході України та доставили бійцям російсько-української війни різдвяні подарунки. Волонтерську делегацію очолював заступник голови Волинської обласної організації ВО "Свобода", перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик.

Волинські свободівці з волонтерською допомогою біля Станиці Луганська
Волинські свободівці з волонтерською допомогою біля Станиці Луганська

Волонтерська поїздка відбувалася в рамках діяльності створеного свободівцями Волинського обласного комітету гуманітарного забезпечення війська. На фронт вдалося доставити та передати бійцям 7 оптичних біноклів, 4 вартісні набори найнагальніших медикаментів, 2 бронежилети, реанімаційний хірургічний пакет та інші медпрепарати, багато теплого одягу, домашніх закруток, харчів та солодощів. Особливо тішили українських воїнів дитячі листи та малюнки.

Медикаменти для українських бійців
Медикаменти для українських бійців

Під час поїздки волиняни відвідали позиції українських військ у Слов'янську, Краматорську, Бахмуті, на Світлодарській дузі (у т.ч. нещодавно звільнене від бойовиків селище Новолуганське) на Донеччині, а також Лисичанськ, Гірське, Оріхове, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Щастя, Сотенне, Широке та Станицю Луганську на Луганщині. В результаті різдвяні подарунки від волинян отримали бійці військових підрозділів "Київ-1", батальйону "Донбас-Україна", 93-ї ОМГБр та 14-ї ОМБр із Володимира-Волинського. Новий рік волинські волонтери-свободівці зустріли у Станиці Луганській.

Делегація волинських свободівців біля Новолуганського
Делегація волинських свободівців біля Новолуганського

Станично-Луганська центральна районна лікарня отримала від волинян сучасний реанімаційний комплект для надання невідкладної допомоги (німецького виробництва), хірургічні окуляри, стерильні пеленки та інше медобладнання і препарати. Таким був передноворічний подарунок луганським медикам від колективу Волинського обласного медико-територіального об'єднання та благодійного фонду "Серце в долонях". У складі волинської делегації перебував дитячий лікар-гематолог ВОДТМО, свободівець Сергій Миронюк. Передачу новорічного подарунка від волинян місцевим медикам організував волинянин Віктор Вілентко.

Волинські свободівці з гуманатірною допомогою бійцям на Сході
Волинські свободівці з гуманатірною допомогою бійцям на Сході

"Більшість бійців, яких ми відвідали, - члени "Легіону Свободи". Чимало з них воюють уже не перший рік. Серед них - той же Віктор Вілентко (позивний "Весна") з Іванич, Максим Морозов ("Лютий") з Ківерець, Олександр Скиба ("Сокіл") з Луцька, Ростислав Смусь ("Бобер") з Маневич, Богдан Редько ("Алмаз") із Володимира-Волинського. Відвідали також "легіонерів" з інших областей. Представники "Легіону Свободи" є по всій лінії фронту російсько-української війни, вони не цураються виконувати найскладніші завдання на передових позиціях. Навколо них гуртуються інші воїни. Вони - майбутні переможці! Жаль лише, що ця майбутня українська перемога не обходиться від непомірно важких і непоправних втрат, людських життів…" - зауважив після повернення з передової перший заступник голови Волинської обласної ради, свободівець Олександр Пирожик.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"