ВО "Свобода"

ENG

7 квітня 2014
На Житомирщині допомога переселенцям із Криму та військовослужбовцям ‒ на контролі голови ОДА свободівця Сидора Кізіна
На Житомирщині допомога переселенцям із Криму та військовослужбовцям ‒ на контролі голови ОДА свободівця Сидора Кізіна

Станом на 1 квітня 2014 року до Житомира прибуло 29 сімей із Автономної Республіки Крим і міста Севастополя. Їм оперативно надають допомогу в розселенні, працевлаштуванні, отриманні соціяльних виплат, лікуванні, влаштуванні дітей до дитячих садків, шкіл і вищих навчальних закладів. Про це поінформував голова Житомирської облдержадміністрації свободівець Сидір Кізін.

Очільник ОДА зазначив: "Загалом кількість переселенців становить 70 осіб. Серед них 25 громадян старше працездатного віку та 20 дітей. Усіх їх забезпечено тимчасовим житлом".

Кількість жителів Криму, які тимчасово проживатимуть у Житомирській області, щоденно збільшується. "Коли людей об'єднує не політика, релігія, громадянська позиція чи соціяльний статус, а лише любов до рідної землі ‒ такий народ неможливо поставити на коліна, в нього ‒ велике майбутнє", ‒ наголосив свободівець.

На постійному контролі голови облдержадміністрації перебуває питання мобілізаційної роботи. Сидір Кізін наголосив, що посилення обороноздатности нині стає першочерговим спільним завданням громадян і державної влади на всіх рівнях. Актуальним при цьому залишається надання матеріяльної-технічної та гуманітарної допомоги Збройним Силам України та їхнім окремим частинам. Так, серед громадських організацій Житомирщини найактивніше сприяння нашому війську здійснює ГО "Всеукраїнське об'єднання "Майдан"", зокрема її представники Анатолій Ковальчук і Віктор Джигірей. Силами цієї організації зібрано та завезено до АР Крим питну воду, близько 40 тонн картоплі, 25 тонн круп і макаронних виробів, понад 100 банок консервації, більш ніж 500 банок згущеного молока та консервованого тушкованого м'яса, багато одягу, матраци, ковдри, засоби гігієни, побутову хімію, ліки.

Автомобілі, якими транспортують усю цю продукцію до Криму, практично щодня від'їжджають із Житомира. Першу таку допомогу "Всеукраїнське об'єднання "Майдан"" здійснило місяць тому. Крім того, на Житомирщині працюють консультативні пункти для переселенців із Криму, для військовослужбовців і тих, кого призвали на військові навчання.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"