ВО "Свобода"

ENG

24 грудня 2013
Свободівець Олександр Марчук став секретарем Нетішинської міської ради
Свободівець Олександр Марчук став секретарем Нетішинської міської ради

24 грудня 2013 року відбулася чергова 52-га сесія Нетішинської міської ради шостого скликання. На порядку денному було питання зняття діючого секретаря міськради М. Степаненка. Новим секретарем було обрано голову фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олександра Марчука.

За ініціятивою фракції ВО "Батьківщина" була проголосована недовіра діючому секретареві міської ради М. Степаненку, обраному від "Батьківщини". Останній загравав з "регіоналами" та фактично дав можливість керувати містом представнику ПР, раднику голови ОДА Ядухи П. Скакуну.

Одразу ж депутати обрали нового секретаря. 22 голоси з 40-ка віддали перевагу голові фракції ВО "Свобода" Олександру Марчуку.

"Дякую колегам за таку високу довіру. Це показник довіри до ВО "Свобода" у місті енергетиків. Недарма на останніх виборах за свободівців проголосувало понад 22% мешканців міста, а серед мажоритарників впевнену перемогу здобув Ігор Сабій. Тепер ми зробимо усе можливе, аби виправдати сподівання нетішинців та працювати на користь громади", ‒ наголосив Олександр Марчук.

Прес-служба Нетішинської міської організації ВО "Свобода"