ВО "Свобода"

ENG

8 грудня 2013
У Сан-Франциско відбувся мітинг на підтримку революції в Україні
У Сан-Франциско відбувся мітинг на підтримку революції в Україні

8 грудня 2013 року біля Генерального консульства України в Сан-Франциско українська громада Каліфорнії разом із місцевими прихильниками ВО "Свобода" взяли участь у найбільшому в штаті мітингу на підтримку революції в Києві. Багато хто з націоналістів приїхав автобусами із Сакраменто. За сприяння активістів майдану, телекомпанії "Espreso.tv" та народного депутата України від ВО "Свобода" Олега Панькевича було організовано пряму трансляцію з майдану в Сан-Франциско на головний Евромайдан у Києві.

Українці Каліфорнії вийшли на підтримку української еврореволюції. Патріоти співали гімни України і УПА, инші національно-патріотичні пісні. Люди скандували "Слава Україні!", "Зека ‒ геть!", "Україна ‒ це Европа!", "Разом ‒ і до кінця!". Було розпочато збір коштів для допомоги Евромайдану в Києві. Також громада обрала найкращий плакат, який відправили в Україну на Майдан Незалежности.

"Ця революція має закінчитися нашою спільною перемогою! А це означає ‒ нова влада і нова европейська держава. Необхідне повне перезавантаження влади. Має бути обрано нового президента і новий парламент. І саме революційним шляхом, тільки тиском на владу ми зможемо змусити цю банду негідників піти. Ми зможемо змінити все на користь Українців! Слава Україні!", ‒ наголосив молодий свободівець Микита Сафроненко.

В акції взяли участь близько пів тисячі учасників. Поліція Сан-Франциско пішла назустріч організаторам і організувала блокування дорожнього руху на вулиці перед Консулатом, щоб українці мали місце для акції на підтримку співвітчизників в Україні.

Відео: ustream.tv.

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"