ВО "Свобода"

ENG

9 грудня 2013
Штаб національного спротиву забезпечив нормальну життєдіяльність активістів
Штаб національного спротиву забезпечив нормальну життєдіяльність активістів

У понеділок, 9 грудня 2013 року, у прес-центрі Штабу національного спротиву відбувся брифінг комендантів, які забезпечують життєдіяльність Будинку профспілок, Київської міської ради та будівлі колишнього "жовтневого палацу". Коменданти, відповідальні за роботу основних об'єктів базування активістів, прозвітували про забезпечення харчування, медичного забезпечення, розміщення та обігріву людей. Велику допомогу в нормалізації життєдіяльности основних об'єктів надали кияни та жителі инших міст України.

Комендант Київської міської ради Сергій Рудик, зокрема, повідомив: незважаючи на те, що робота міськради заблокована, працівники КМДА щодня ходять на роботу ‒ починаючи з третього поверху приміщення будівлі опозиція не займала. Але ні керівник міськдержадміністрації Олександр Попов, ні його заступники на роботу не з'являються.

Щодня у приміщенні міської ради залишається на ночівлю близько двох тисяч людей. Середня пропускна спроможність щодобово, залежно від погодних умов, сягає 15‒30 тисяч людей. "Ми забезпечуємо усіх охочих харчуванням та лікуванням. У нас є три харчоблоки, де щодня чергує близько 30 осіб. У нас є близько 20 медиків, які обслуговують медичні пункти", ‒ зазначив Сергій Рудик. Він також повідомив, що протестувальникам постійно надходить матеріяльна допомога. Зокрема, 8 грудня підприємці Маріїнського району Донецької области передали тонну м'яса та півтори тонни городини.

Додамо, що комендант Штабу національного спротиву, народний депутат України, уповноважений ВО "Свобода" в Донецькій області Михайло Блавацький повідомив, що загалом ситуація на основних об'єктах стабільна ‒ ні з харчуванням, ні з лікуванням людей проблем немає. За його словами, деякі перешкоди чинить Державтоінспекція. Так, днями вона блокувала під'їзд автомобілів з біотуалетами до Майдану Незалежности. Сьогодні на самому під'їзді до Києва вони блокують автомобілі з дровами, які везуть з Коломиї Івано-Франківської области.

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"