ВО "Свобода"

ENG

25 липня 2013
У Чернівцях "Свобода" ініціювала створення системи збору та утилізації відпрацьованих батарейок
У Чернівцях "Свобода" ініціювала створення системи збору та утилізації відпрацьованих батарейок

Керівник фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" в Чернівецькій міській раді Мар'яна Кривич спрямувала депутатське звернення керівництву міста з вимогою налагодження системи збору й утилізації хімічних джерел струму в Чернівцях. Про це керівник фракції націоналістів у міськраді повідомила 25 липня 2013 року.

За словами Мар'яни Кривич, до неї як до депутата міської ради звернулися представники однієї з громадських організацій з проханням допомогти навести лад із використаними батарейками у Чернівцях, які, переважно, викидають до смітників. Адже використані хімічні джерела струму завдають значної шкоди довкіллю.

"Активісти громадської організації сформулювали низку кроків для розв'язання цієї проблеми. У свою чергу, пропозиції громади я донесла до керівництва міста. Крім того, запевняю, що "Свобода" й надалі надаватиме допомогу та намагатиметься розв'язати цю проблему", ‒ зазначила Мар'яна Кривич.

Серед пропозицій, наданих керівництву Чернівців щодо налагодження системи збору й утилізації хімічних джерел струму є:

1. Ініціювати створення робочої групи з підготовки проєкту рішення міської ради про організацію збору, зберігання та транспортування з метою утилізації хімічних джерел струму та проєкту рішення про внесення змін до рішення міської ради про затвердження правил благоустрою міста Чернівці.

2. Ініціювати включення до складу робочої групи депутатів міської ради, працівників Департаменту ЖКГ міської ради, представників Чернівецької ОДА, Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області, Державної екологічної інспекції в Чернівецькій області, Чернівецького міського управління Головного управління Держсанепідемслужби в Чернівецькій області, науковців, громадськости.

3. Ініціювати включення до складу робочої групи наступних представників громадської ініціятиви "За безпечну утилізацію відходів": Оксану Ващук-Огданську (юрист), Ярему Тевтуля (доктор хімічних наук, професор).

4. Провести громадські слухання з обговорення проєкту рішення міської ради про організацію збору, зберігання та транспортування з метою утилізації елементів живлення (батарейок та акумуляторів).

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"