ВО "Свобода"

ENG

12 червня 2013
У Луганську свободівці пікетували обласну прокуратуру з вимогою припинити тиск на підприємців
У Луганську свободівці пікетували обласну прокуратуру з вимогою припинити тиск на підприємців

12 червня 2013 року активісти ВО "Свобода" пікетували Луганську обласну прокуратуру з вимогою припинити тиск влади Кіровська на місцевих підприємців. Міська влада, розкрадаючи державні кошти, вимагає з підприємців гроші на фінансування бюджетних витрат. До свавілля вдаються чиновники та міліція, що стала захисником інтересів влади, а не прав людей.

"Від мене, дрібного підприємця ‒ власника маленького магазину ‒ вимагають відремонтувати 3-поверховий будинок. А бюджетні кошти тим часом осідають у кишенях міського голови Кіровська В. Патюти, а також інших чиновників. Після моєї відмови безпідставним вимогам на мене почали чинити тиск, було скеровано численні перевірки від різних інстанцій. Мою квартиру та магазин грабували, але винуватців досі не знайшли. Я потрапив у автомобільну аварію й дивом залишився живий. Причиною аварії стали дивно відкручені болти в автівці. Тиск чинять на багатьох підприємців, які сплачують до бюджету податки, але не бажають виконувати безпідставні вимоги міської влади. Я звернувся до "Свободи" та народного депутата Ігоря Швайки, бо бачу, що ці люди, які мають совість і турбуються про долю України, щирі у своїх словах та діях", ‒ оповідає про ситуацію підприємець із Кіровська Петро Ткаченко.

Прикметно, що після того, як Петро Ткаченко звернувся зі своєю проблемою до депутата-свободівця Ігоря Швайки, міська рада скликала комісію під керівництвом міського голови В.Палюти, яка наклала на підприємця штраф. Міський прокурор Голубов заявив підприємцю: якщо він не буде звертатися до "Свободи", влада припинить чинити на нього тиск. Позиція ж Петра Ткаченка та пікет обласної прокуратури призвели до того, що на 13 червня скликано нове засідання комісії при міській раді Кіровська, яка, ймовірно, накладатиме нові штрафи на підприємця.

Коментуючи ситуацію, голова Луганської обласної організації ВО "Свобода" Артем Заіка зазначив: "Нині по всій Україні тисячі підприємців піддають тиску і репресіям з боку влади. Кіровськ є одним із найбільш депресивних міст Луганщини ‒ в ньому знищено промисловість, є величезна кількість безробітних, тож влада хоче знищити і підприємців, аби в місті не залишилося незалежних від влади людей, що представляють середній клас. Мета ж ВО "Свобода" ‒ побудова держави на засадах соціяльної та національної справедливости, якісна зміна ситуації в Україні. Тож через механізм депутатських повноважень ми контролюватимемо хід розгляду цієї справи".

Також Артем Заіка зазначив, що в місті відбувається процес формування свободівського осередку.

Прес-служба Луганської обласної організації ВО "Свобода"