ВО "Свобода"

ENG

19 березня 2013
Заява прес-служби ВО "Свобода": Поширення Україною дискредитаційних листівок щодо опозиції ‒ цілеспрямована провокація влади
Заява прес-служби ВО "Свобода": Поширення Україною дискредитаційних листівок щодо опозиції ‒ цілеспрямована провокація влади

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" офіційно заявляє, що не має жодного відношення до розклеєних у Києві нібито від імені "Свободи" листівок антисемітського змісту.

Вважаємо ці дії невідомих осіб провокацією, якою керує влада. Вочевидь, старт цій дискредитаційній кампанії дав українофоб Вадім Колєснічєнко, який під час учорашньої програми "Свобода слова" на каналі ICTV спробував звинувачувати ідеологів українського націоналізму в антисемітизмі. Прикметно, що втрачаючи підтримку народу та спостерігаючи зріст підтримки опозиційних сил, влада та противники ВО "Свобода" розпочали активно вдаватися до таких кампаній. Перша з них ‒ це фальшиві листівки, розповсюджені у Вінниці, згодом ‒ листівки антисемітського змісту в Києві та зрештою ‒ сфальшовані листівки щодо Олександри Кужель.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вимагає від правоохоронних органів розслідувати ці інциденти, встановити замовників та виконавців зазначених провокацій та притягнути винних до відповідальності.

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"