ВО "Свобода"

ENG

1 серпня 2012
Олег Тягнибок: ""Свобода" ‒ це політичний спецназ української опозиції, який в перших лавах піде на боротьбу за українську націю
Олег Тягнибок: ""Свобода" ‒ це політичний спецназ української опозиції, який в перших лавах піде на боротьбу за українську націю

"Ми, Всеукраїнське об'єднання "Свобода", зміцнивши та ще чіткіше ідеологічно сформувавши наші лави, йдемо на вибори, щоб боротися за Україну. Націоналістична фракція в парламенті більше не допустить зневаги та стане на стійкий захист українців. Ми скасуємо нахабний закон "Про засади державної мовної політики" і ухвалимо інший ‒ на захист української мови, а також притягнемо до відповідальності тих, хто своїми діями плює нам всім в обличчя," ‒ заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок під час виступу на З'їзїді ВО "Свобода" 1 серпня у Києві.

Олег Тягнибок зазначив: "Сьогодні ситуація в Україні надважка. Адже за всі роки незалежності України ще не було такого брутального наступу на українську державність. Вчора абсолютно неконституційно ухвалили закон "Про засади державної мовної політики". Усіма своїми діями українофоби й бандити демонструють відкриту ненависть до України. Їм абсолютно байдуже життя наших людей, на наші державні кордони, наша культура. Чи ми можемо пишатися тим, що ми є українцями у світі?

Ми, Всеукраїнське об'єднання "Свобода", зміцнивши та ще чіткіше ідеологічно сформувавши наші лави, йдемо на вибори, щоб боротися за Україну. Націоналістична фракція у парламенті більше не допустить зневаги та стане на стійкий захист українців. Ми скасуємо нахабний закон "Про засади державної мовної політики" і ухвалимо інший ‒ на захист української мови, а також притягнемо до відповідальності тих, хто своїми діями плює нам всім в обличчя.

Серед свободівців немає підлих нахабних кар'єристів. Ми з початку створення були партією, яку переслідували, це триває й зараз. За останні місяці більше 300 свободівців пройшли через допити в так званих "правоохоронних" органах України. Але попри тиск ми продовжуємо боротися".

"Сьогодні українофобія ‒ офіційна державна політика. Ця влада нам потрібна лише як інструмент побудови тої держави й того суспільства, яке описано в програмі Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

"Свобода" рішуче налаштована на боротьбу з бандитським режимом. "Свобода" ‒ це політичний спецназ української опозиції, який в перших лавах піде за українську націю і наша рука не здригнеться змінити все на користь українців", ‒ завершив свій виступ Олег Тягнибок.

Довідка: На сайті www.svoboda.org.ua відбувається текстова трансляція З'їзду, також триває твіттер-трансляція на twitter.com/aronets.

Фото з події: picasaweb.google.com.

Прес-служба ВО "Свобода"