ВО "Свобода"

ENG

16 січня 2012
Уманська "Свобода" долучилася до акції "Умань! Повстань проти корупції та окупації!"
Уманська "Свобода" долучилася до акції "Умань! Повстань проти корупції та окупації!"

Уманська міська організація ВО "Свобода" та активісти місцевих осередків молодіжних організацій "Сокіл" і "Студентська Свобода" долучилися до акції протесту проти антинародної політики влади. Акція була організована уманським відділенням Комітету Виборців України та Радою громадських організацій Умані. На завершення мітингу учасники акції ухвалили резолюцію, яка висловлює протест намаганням влади розбазарювати майно і землі громади та недовіру міському голові Юрієві Бодрову.

Кілька сотень уманчан зібралися, щоби висловити своє обурення антинародними діями влади усіх рівнів. Також громада протестувала проти дій метких ділків, що віддають землю Умані та майно міста на користь юдейської громади.

Уманчани ухвалили резолюцію акції протесту, у якій зазначено: жителі міста висловлюють своє обурення діями керівництва Умані та Черкаської области, які, порушуючи вимоги українського законодавства, без обговорення з громадою фактично розпродають уманську землю і нерухомість іноземцям.

Мешканці міста протестують проти ігнорування чиновниками інтересів громади за постійної, найчастіше ‒ незаконної підтримки місцевих і заїжджих ділків. Містяни вимагають негайно припинити незаконні дії з позбавлення заводу "Мегомметр" території, на якій він розташований і здійснює свою діяльність, адже завдяки "конструктивній ролі" Віктора Януковича та його радниці Ганни Герман, а також голови ОДА Сергія Тулуба суд вилучив у заводу землю, на якій, власне, розташовані виробничі приміщення, що має на меті подальшу передачу цієї землі юдейській громаді. Це загрожує знищенням заводу та звільненням працівників.

Містяни висловили у резолюції недовіру міському голові Умані Юрієві Бодрову як головному організаторові та винуватцеві усіх протиправних подій, що відбуваються в місті та своє засудження депутату Черкаської обласної ради Геннадієві Грановському за його керівну участь у сумнівних угодах на шкоду уманській громаді. У той же час, у резолюції зазначено, що вся протиправна діяльність Грановського та Бодрова не була би можлива без підтримки з боку голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба.

Виступаючи на мітингу, голова Черкаської обласної організації ВО "Свобода" Тетяна Чорномаз зазначила, що весь нинішній режим цілком схожий на совєцький тоталітарний та, власне, рясніє вихідцями з того режиму. "Комуністична номенклатура перетворилася на олігархів-власників крупного капіталу, перефарбувавшись із червоного у різні політичні кольори ‒ просто стала тією ж армією чиновників, що за бюджетні гроші борються проти народу. Режим не змінився ‒ змінилися способи його існування. Раніше партійна верхівка КПСС жила за рахунок народу на спецпайках і у спецквартирах, а люди розбудовували народне господарство. Тепер ці ж "демократи" та "прихватизатори" із совковим смородом розікрали надбання нації, збагатившись на бідах народу ‒ а українців витісняють за кордон або зовсім позбавляють засобів до існування. Ми маємо змінити це у своєму місті, у своїй області, у всій країні. Тому ми кажемо: Геть Януковича! Геть Тулуба! Геть Бодрова!".

Голова Уманської "Свободи", керівник обласного осередку ВМГО "Сокіл" Юрій Ботнар висловив переконання, що незабаром українці зметуть систему, яка створила і посилює соціальну та національну несправедливість, адже від неї страждає усе суспільство, за винятком кількох олігархічних родин із відомими прізвищами. "Ця влада боїться виходити до народу. Ця влада боїться виходити до громади. Ми бачимо це на прикладі цілої України. Ми бачимо, як боягузливо ховається углиб свого кабінету Тулуб, коли українці приходять до його вікон і вимагають вийти та вирішити проблеми людей. Ми бачимо, що Бодров нехтує закликами нарешті зайнятися захистом інтересів уманчан і також не виходить до нас. Ці два "добродії" звітують лише ізраїльським міністрам і спілкуються з представниками лише юдейської громади. Ця влада боїться українців і ненавидить українців. Ця влада наближає день і годину, коли знедолений клас експлуатованих та визискуваних прийде та викине представників класу гнобителів та їхніх поплічників з отих високих кабінетів. Так ми розпочнемо остаточний демонтаж антиукраїнського антинародного режиму. Наша остаточна мета ‒ повне соціальне та національне визволення українців, повне руйнування нинішньої гнобительської системи. Час революції наближається, а отже, перемога українців неминуча!" ‒ наголосив свободівець.

Прес-служба Уманської міської організації ВО "Свобода"