ВО "Свобода"

ENG

3 березня 2011
Президент НаУКМА Сергій Квіт зустрівся з представником патріотичного студентства Олександром Аронцем
Президент НаУКМА Сергій Квіт зустрівся з представником патріотичного студентства Олександром Аронцем

3 березня 2011 року президент Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Сергій Квіт зустрівся з активістом мережі «Український студент», випускником Могилянки, свободівцем Олександром Аронцем. Зустріч відбулася з ініціативи президента НаУКМА, який відреагував на надіслану йому статтю Олександра «Ультраліві екстремісти розвалюють студентський рух».

На зустрічі були обговорені проблеми сучасного студентського руху. Під час дискусії Олександр Аронець висловив тривогу з приводу спроб деяких ультралівих середовищ оббрехати патріотичних студентів, зокрема могилянців, виставити їх «провокаторами» і «фашистами». Олександр Аронець також висловив ініціативу патріотично налаштованих могилянців провести в стінах Академії ретроспективу фільмів Юрія Іллєнка та виставку «Народна війна», присвячену Першим визвольним змаганням. Ініціатива отримала повне розуміння президента Академії.

«Розмова з президентом Академії Сергієм Квітом залишила в мене позитивне враження. Я сам могилянець, закінчив навчання всього півроку тому, і сьогодні представляв патріотично налаштованих студентів та викладачів НаУКМА. Сергій Миронович висловив підтримку нашим ініціативам і ми сподіваємося на конструктивну співпрацю в майбутньому», - заявив після зустрічі Олександр Аронець.

Довідка.

28 лютого 2011 року у Києві студенти-патріоти з мережі "Український студент" взяли участь у акції проти знищення української освіти. Студенти виступили проти законопроекту "Про вищу освіту", проти комерціалізації освіти, проти корупції та хабарництва у вишах, проти українофобів у владі та в студентському русі, за реальне студентське самоврядування. На акції мережа "Український студент" виступила під національними прапорами і патріотичними гаслами.

Детальніше про подію у статті: «Ультраліві екстремісти розвалюють студентський рух»

blogs.pravda.com.ua

Прес-служба ВО «Свобода»