ВО "Свобода"

ENG

6 грудня 2009
Олег Тянибок узяв участь у Конгресі італійської правої партії "Ф'яма трикольоре"
Олег Тянибок узяв участь у Конгресі італійської правої партії "Ф'яма трикольоре"

5 грудня 2009 року у столиці Італії - Римі відбувся П'ятий конгрес італійської правої партії "Ф'яма трикольоре". У конгресі, разом з іншими лідерами європейських правих партій, узяв участь кандидат на пост Президента України, голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибока.

Учасники конгресу зазначили, що найбільшим викликом для європейських правих стало стрімке зростання кількості іммігрантів у країнах Європи. Так, за повідомленням члена Національного фронту Бельгії Патріка Кокріамонта, лише у столиці Бельгії ‒ Брюсселі іммігрантське населення становить понад 30 відсотків від загальної кількості населення столиці, і ця кількість стрімко зростає.

Лідер партії "Ф'яма трикольоре" Лука Раманьолі у своєму виступі на конгресі вітав участь голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока у заході італійських правих.

Олег Тягнибок у своєму виступі перед учасниками конгресу наголосив на важливості спільних зусиль європейських правих у протистоянні напливу іммігрантів у їхні країни. Лідер "Свободи" також зазначив, що необхідно створити належні економічні умови в Україні для того, щоб повернулись українці, котрі тимчасово працюють у країнах Європи. Водночас європейські праві повинні сприяти у створенні дієвого контролю на східних кордонах України для запобігання нелегальній імміграції. Така співпраця відповідала б загальноєвропейським цілям новоствореного Альянсу європейських національних рухів, а саме: захист національної ідентичності, культури, християнських цінностей європейських націй.

Довідка.

Під час конгресу відбулась церемонія прийому партії "Ф'яма трикольоре" до Альянсу європейських національних рухів.

Альянс національних рухів, створений у Будапешті наприкінці жовтня 2009 року, має на меті об'єднати зусилля правих за збереження національних традицій та культури проти глобалізації та єврократії Європейського союзу. Саме ці питання порушувались у виступах делегатів конгресу від європейських правих.

Для участі у Конгресі прибули керівники багатьох правих партій країн Європи: з Іспанії, Португалії, Угорщини, Бельгії та Франції.

Планується, що наприкінці грудня 2009 року представники Альянсу прибудуть до Києва для проведення процедури прийняття до Альянсу Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Прес-служба ВО "Свобода"