ВО "Свобода"

ENG

18 червня 2009
Сергій Демчишин: зелений туризм має величезні перспективи для розвитку на Тернопільщині
Сергій Демчишин: зелений туризм має величезні перспективи для розвитку на Тернопільщині

18 червня 2009 року за участі депутата Тернопільської обласної ради від фракції ВО "Свобода" Сергія Демчишина в селищі Залізцях Зборівського району відбулися громадські слухання по обговоренню питань щодо стимулювання утворення на основі Залозецького ставу зони зеленого туризму.

Селище Залізці, що розташоване на відстані 35 кілометрів від Тернополя і лежить на перехресті шляхів від Зборова на Почаїв, від Тернополя на Броди, з добрим доїздом, є тим самим місцем, де можна ефективно розвинути зелений туризм. Тим паче, що в Залізцях є руїни колишнього середньовічного замку Мартіна Кам'янецького, які входять в "Золоте кільце" замків Тернопільщини. Залозецький став становить більше як 220 гектарів водяного плеса. Він є однією з найбільших в Тернопільській області водойм.

Серед головних питань, що обговорювалися на громадських слуханнях, були питання:

1. Про доведення озера до екологічно привабливого вигляду, щоби максимально залучити бажаючих відпочити з вудочкою чи позасмагати на березі озера;

2. Залучити місцевих жителів, які мають бажання прийняти приїжджих, надаючи житло і пропонуючи їм необхідні умови для відпочинку.

З приводу громадських слухань, що відбулися у Залізцях депутат Тернопільської обласної ради Сергій Демчишин зазначив:

"Тернопільська область не є промисловою. Вона має дві найперспективніші галузі, які потрібно розвивати та вдосконалювати. Це сільське господарство та туризм. Якщо ми розвинемо інфраструктуру цих двох напрямків, Тернопільщина зможе забезпечити відродження інших сфер діяльності. Облрада виділяє кошти на дороги та аеропорт, які стимулюватимуть приїзд туристів. "Свобода" доведе на власному прикладі, що в Україні немає збиткових і депресивних регіонів. Якщо ж влада зорієнтована на потреби людей ‒ процвітання неминуче".

Довідка. За підтримки фракції ВО "Свобода" Тернопільська обласна рада на 23-тій сесії прийняла рішення "Про програму розвитку туризму в Тернопільській області на 2009-2012 роки", яка є спрямованою саме на розвиток сільського зеленого туризму.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"