ВО "Свобода"

ENG

8 травня 2009
ВО "Свобода" висловлює співчуття з приводу смерті Ігоря Пелиха
ВО "Свобода" висловлює співчуття з приводу смерті Ігоря Пелиха

"За короткого часу ставши досконалим, він виповнив довголіття, душа бо його Господеві була вгодна…". Ці слова Біблійної Книги мудрості приходять на думку, коли намагаємося збагнути причину швидкого відходу до вічності Ігоря Пелиха.

Сумна звістка про трагічну загибель Ігоря надійшла вранці 8 травня. Відразу пригадалось, що з дитячих років, з часу навчання в одній із шкіл міста Тернополя, Ігор жив так, ніби відчував, що недовге життя йому відміряне, і поспішав багато встигнути.

Лише той, хто має душу, переповнену добром, може ставитись до всього, що є довкола, так, як це робив Ігор. У його серці завжди була любов до ближніх, вона переростала в любов до Господа, найяскравіше проявлялась у самовідданій любові до України. Він був борцем. Здавалося, боровся навіть тоді, коли проти нього був начебто увесь світ…

Кожен, хто знав Ігоря, пам'ятає у взаєминах багато речей, які важко забути, важко просто перекреслити, навіть час не може цьому завадити. На жаль, все більше спогадів і менше сподівань… Ми запам'ятаємо його привітно усміхненим і вимогливим, доброзичливим і чемним, стрімким і уважним, неординарною особистістю, великим життєлюбом. 3апам'ятаємо всі, хто любив, поважав, розумів його.

"Тим, хто витривалістю в добрім ділі шукає слави, і чести, і нетління - життя вічне…" (Римлян 2; 7-8).