ВО "Свобода"

ENG

26 лютого 2016
"Свобода" відновлює блокування російських вантажівок територією України
"Свобода" відновлює блокування російських вантажівок територією України

26 лютого 2016 року ВО "Свобода" відновлює загальноукраїнську акцію з блокування проїзду російських вантажних автомобілів територією України у зв'язку зі зрадницькою, капітулянтською позицією уряду Яценюка та міністра транспорту Пивоварського.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вимагає від уряду Яценюка невідкладно заборонити транзит російських фур українською територією та скасувати зрадницьке за своїм змістом рішення про відновлення з 25 лютого російського транзиту.

Неприпустимо, що чинна влада дозволяє російському бізнесу користуватися українською транспортною інфраструктурою. Поки Росія продовжує військову агресію проти України, вбиває українських військових та переслідує мирних громадян, влада дозволяє агресору заробляти на українській економіці. Бездіяльність влади в питанні запровадження дієвих санкцій проти путінської Росії підриває довіру західних союзників до намірів України реально протистояти агресору, а також їхнє бажання продовжувати свої санкції проти РФ. Такими своїми діями центральна влада вкотре демонструє пріоритет бізнесу над національними інтересами України.

Окремо наголошуємо, що пропозиція міністра інфраструктури Пивоварського до керманича МВС Авакова забезпечити супровід Нацгвардії та інших структур МВС для безперешкодного проходження російських фур нашою територією є абсолютно неприйнятною. Ця пропозиція наочно демонструє маріонетковий характер нинішнього уряду, який заради гарантування бізнес-інтересів своїх покровителів ладний поставити Україну в принизливе становище.

Перемогти ворога можливо лише дієвими засобами, завданням йому максимального рівня втрат, у тому числі в економічній площині. Припинення транзиту транспорту - один із таких засобів, який послідовно та системно підриватиме російську економіку. І навпаки: кожна пропущена українськими дорогами російська фура - це фактично новий снаряд в українських бійців.

Ми вимагаємо від української влади припинити лобіювати інтереси олігархів та російських окупантів в Україні, не застосовувати практику подвійних стандартів щодо агресора і повністю зупинити транзит російського вантажного транспорту територією України.

Закликаємо патріотів України, громадські організації та усіх небайдужих долучитися до акції з блокування російських фур.

Прес-служба ВО "Свобода"