ВО "Свобода"

ENG

17 лютого 2016
Зупинити реванш олігархів можуть лише нові парламентські вибори, - заява ВО "Свобода"
Зупинити реванш олігархів можуть лише нові парламентські вибори, - заява ВО "Свобода"

Провал голосування за відставку уряду Яценюка підтверджує повний реванш олігархів в Україні. Очевидно, що здеградована парламентська коаліція не виведе країну з глибокої політичної кризи. Про це свідчить неспроможність, а на ділі - відверте небажання фракцій коаліції забезпечити стовідсоткове голосування за відставку уряду.

Збереження посади прем'єр-міністра для Арсенія Яценюка - це демонстративний плювок влади в обличчя українців, 71% яких вимагають відставки уряду мародерів.

Щуряча метушня, яку бачила вся країна в парламенті, була організована з однією метою - для подальшого грабунку країни, який планують провести під виглядом приватизації прибуткових та стратегічних державних підприємств. Адже за кілька годин до звіту уряду Верховна Рада 252 голосами "за" ухвалює законопроект № 2319а-д авторства одіозного нардепа від "Народного фронту" Андрія Іванчука. Цей закон скасовує норму про обов'язковий попередній продаж на біржі 5-10% акцій підприємства до початку конкурсу - себто норму, яка унеможливлювала заниження ціни активів. Фактично останні запобіжники проти мародерського дерибану державних підприємств знято.

Ці рішення депутатів свідчать, що найвищий представницький орган країни - Верховна Рада - нині абсолютно не відображає інтереси українців, а є лише кишеньковим інструментом у руках олігархічних кланів, проти панування яких повстала Революція гідности.

Очевидно, що вихід один - перезавантаження парламенту та проведення дострокових виборів. Такий саме крок "Свободи" у липні 2014 року дозволив викинути з Ради комуністів та відверту агентуру Кремля. Такий крок свідомої частини українського політикуму тепер дозволить зупинити остаточний реванш олігархів в Україні.

Прес-служба ВО "Свобода"