ВО "Свобода"

ENG

12 лютого 2016
Свободівці блокують російські фури на в'їзді у Стрий
Свободівці блокують російські фури на в'їзді у Стрий

Неподалік від села Добряни на в'їзді у місто Стрий свободівці розпочали безстрокову акцію з блокування російських фур. Зупиняють торговий транспорт із російськими номерами 30 активістів Стрийської районної та міської організацій ВО "Свобода".

Депутат Стрийської районної ради від ВО "Свобода" Мар'ян Берездецький повідомив, що уже розвернулися та поїхали у зворотному напрямку чотири російські фури. Рух автотранспорту, за його словами, здійснюється без обмежень. "По рації активіст нам передає, що наближається російська фура, тоді ми із пішохідних переходів виходимо на дорогу, перешкоджаючи подальшому руху фури", - повідомив свободівець.

Мар'ян Берездецький зазначив, що мета акції - перешкодити транзитному проїзду вантажних автомобілів з Росії через територію України до країн Европейського Союзу. "Польща їх не пропускає, тому вони усі їдуть на Закарпаття. Акція проходить ввічливо та спокійно, під пильним наглядом правоохоронців, оскільки ми зупиняємо фури біля поліційного блокпоста, що при в'їзді у Стрий", - розповів свободівець.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"