ВО "Свобода"

ENG

25 березня 2015
"Свобода" вимагає відсторонення Яценюка на час розслідування фактів корупційних зловживань у Кабміні
"Свобода" вимагає відсторонення Яценюка на час розслідування фактів корупційних зловживань у Кабміні

25 березня 2015 року активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода" прийшли до стін Кабінету Міністрів України з пікетом - націоналісти вимагають, аби керманич уряду дав відповідь на заяви голови Держфінінспекції України Миколи Гордієнка про корупційні зловживання в Кабміні на понад 7, 5 мільярдів гривень. Також свободівці вимагають відсторонити Яценюка від виконання обов'язків на час розслідування цих фактів. Пікетувальники переконані: економічна система держави має працювати на благо нації, а не олігархів та казнокрадів.

Причиною для мітингу стала антинародна політика уряду Яценюка, а також оприлюднені нещодавно факти розкрадання урядом мільярдів гривень (svoboda.org.ua). ВО "Свобода" наголошує, що Яценюк на час розслідування цих фактів має бути відсторонений від виконання обов'язків, а якщо інформацію про мільярдні зловживання буде доведено має подати у відставку то понести відповідальність передбачену законом.

Активісти принесли до будинку уряду макет кулі із пов'язкою камікадзе "Куля в лоб". За словами свободівців, вона має символізувати обіцянки Яценюка під час Революції гідности.

Народний депутат-свободівець Юрій Левченко наголосив, що в будь-якій европейській державі, аби було оприлюднено такі факти щодо злочинів Прем'єр-міністра, то він би вже давно подав у відставку. Натомість Яценюк, як зазначає парламентар від "Свободи", має нахабство ігнорувати оприлюднені факти його злодіянь.

На пікеті також виступив депутат-свободівець Андрій Іллєнко, який зазначив, що Генпрокуратура має розслідувати факти зловживань уряду. За його словами, не припустимо, аби безкарними лишалися такі масштабні злочини проти народу.

Такої ж думки дотримується й очільник "Свободи" на Сумщині Ігор Мірошниченко: "За міжусобицями олігархів якось лишаються непомітними мільярдні зловживання уряду. Це насправді величезний злочин, коли у людей забирають останні копійки, аби прогодувати військо, а влада такі ж суми попросту краде. ГПУ має негайно взятися за уряд та розслідувати, куди поділися мільярди гривень".

Водночас очільник Київської обласної "Свободи" Ігор Сабій у своєму виступі зазначив: "Яценюк зараз намагається нав'язати думку, що всі, хто його критикують, працюють на руку Москві. Насправді ж це Яценюк працює на руку Москви, провадячи свою антинародну політику та визискуючи пересічних українців. Кремль пішов на українців війною збройною, а Яценюк - соціяльно-економічною".

Прес-служба ВО "Свобода"