ВО "Свобода"

ENG

24 березня 2015
"Свобода" задовольнила заяву Сергія Рудика про зупинення членства в партії
"Свобода" задовольнила заяву Сергія Рудика про зупинення членства в партії

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода" доводить до відома представників ЗМІ та громадськости інформацію, що 20 березня 2015 року "Свобода" задовольнила заяву народного депутата України Сергія Рудика щодо зупинення його членства у "Свободі" та у парламентській групі "ВО "Свобода".

У зв'язку з тим, що Сергій Рудик під час виборчої кампанії взяв на себе значну кількість зобов'язань перед виборцями округу, його позиція під час голосувань у парламенті виходить передусім з інтересів його виборців.

Натомість політична лінія ВО "Свобода" формується, виходячи не з інтересів окремих округів, а всієї держави, відповідно до програмових засад націоналістичної партії.

Оскільки регламент роботи свободівської депутатської групи в парламенті передбачає одностайне голосування, аби надалі уникнути конфлікту інтересів, ухвалено рішення задовольнити заяву депутата та зупинити членство Сергія Рудика у парламентській групі "ВО "Свобода" та у політичній силі "Всеукраїнське об'єднання "Свобода".

Надалі просимо представників ЗМІ та громадськість не ототожнювати народного депутата Сергія Рудика та його дії зі Всеукраїнським об'єднанням "Свобода" та нашою політичною позицією.

Нагадаємо, що Сергій Рудик був обраний як самовисуванець народним депутатом України від виборчого округу № 198 (місто Сміла, Кам'янський, Смілянський райони, частина Черкаського району Черкаської области). Решта членів свободівської парламентської групи були обрані у мажоритарних округах як кандидати від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", висунуті партійним з'їздом.

Прес-служба ВО "Свобода"